Нові застосування інфрачервоних камер у промисловості: 26 жовтня в НУ «Львівська політехніка» відбувся міжнародний семінар

ДП НДІ «Система»

Політехніки спільно з науковцями Лодзької політехніки та хімічних підприємств Польщі провели Міжнародний науково-практичний семінар «Нові застосування інфрачервоних камер у промисловості». Його учасники – підприємства «Харківприлад», ДП НДІ «Система», науково-педагогічні працівники ІКТА та Університету безпеки життєдіяльності. Організували захід науковці кафедри метрології, стандартизації та сертифікації й інформаційно-вимірювальних технологій ІКТА спільно з ДП НДІ «Система».

Учасників семінару привітала проректор з наукової роботи Політехніки Наталя Чухрай, директор ІКТА Микола Микийчук, завідувач кафедри електроніки та термографії Лодзької політехніки Богуслав В’єнцек.

Начальник науково-навчального центру при  ДП НДІ «Система» та професор кафедри МСС ІКТА Наталя Гоц розповіла про те, що з 2008 року діє угода про співпрацю між кафедрою метрології, стандартизації, сертифікації й інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки та кафедрою термографії Лодзького університету.

Семінар «Нові застосування інфрачервоних камер у промисловості» був присвячений питанням застосування цих камер для контролю теплових режимів обладнання, безпеки на підприємствах, енергетичної сертифікації будинків. Польські колеги поділилися досвідом використання таких камер у промисловості, за допомогою яких здійснюють контроль стану обладнання. В Україні такі камери виготовляють на Харківприладі, а досвід їхнього застосування у роботі має Університет безпеки життєдіяльності.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом впровадження інфрачервоної техніки для контролю технологічних процесів на польських підприємствах та окреслили перспективи для українських підприємств. За результатами цього семінару готують заявку на грант НАТО у галузі безпеки.

Фото з сайту Національного університету «Львівська політехніка»