Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

ДП НДІ «Система»

Протягом шести років у стінах Львівської політехніки за підтримки ДП НДІ «Система» та міністерства освіти та науки України проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Метою Олімпіади  відбору та підтримки студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів вищих закладів освіти України.

Серед студентських команд особливо відзначили команди Львівської політехніки, Харківського національного університету радіоелектроніки, Одеської державної академії технічного регулювання та якості, Національного авіаційного університету, Харківської політехніки.

За подіями Всеукраїнської студентської олімпіади стежили журналісти студентського тижневика НУ «Львівська політехніка» «Аудиторія», які брали інтерв’ю у переможців Олімпіади.

Незабутнє враження справило на учасників Олімпіади знайомство з Актовою залою Львівської політехніки, Церквою св. Юра, стародавнім Львовом та його історичними пам'ятками та звичаями. Учасники Всеукраїнської студентської олімпіади та керівники студентських груп зустрілися за Круглим столом. Представники вищих навчальних закладів виступили з презентаціями навчальної та наукової діяльності своїх університетів, провели дискусію про підготовку фахівців з метрології, стандартизації та сертифікації в Україні, обговорювали тематику студентських наукових досліджень, практичних розробок, ділилися досвідом організації студентської науково-дослідної роботи, обмінювалися досвідом методичної роботи з напряму „Метрологія, стандартизація та сертифікація".

В результаті круглого столу було прийнято рішення  про заключення угод про співпрацю між кафедрами навчальних закладів учасників Олімпіади в напрямку розвитку навчального та наукового співробітництва в галузі метрології, стандартизації та сертифікації.