У понеділок, 22 травня, у Науково-дослідному інституті метрології вимірювальних і управляючих систем відбулось урочисте засідання Науково-технічної ради з нагоди Всесвітнього дня метрології

ДП НДІ «Система»

Всесвітній день метрології – це щорічне святкування підписання Метричної конвенції 20 травня 1875 року представниками сімнадцяти країн. Конвенція запровадила основу для глобального співробітництва в галузі науки вимірювання та в її промислових, комерційних і соціальних програмах. Початкова мета Метричної Конвенції – єдність вимірювань у всьому світі – залишається настільки ж важливо сьогодні, як це було в 1875 році.

У межах святкових заходів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів вручив кращим працівникам ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» подяки голови Львівської обласної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня метрології. Найкращих працівників інституту відзначив почесними грамотами та подяками директор ДП НДІ «Система» Василь Паракуда. Серед запрошених високоповажних професорів та працівників сфери метрології, вітальне слово працівникам виголосили директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології – Микола Микийчук, який схвально відгукнувся про високий рівень наукової діяльності та співпраці між організаціями, завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації  - Роман Байцар, заступник генерального директора ДП «Львівстандартметрогія» – Ігор Щур. Заступник директора з наукової роботи та якості – Олександр Кричевець розповів про співпрацю нашого інституту з різними галузями промисловості, про затребуваність наших фахівців на різних етапах виробництва – від впровадження нового продукту і до періодичного контролю величезних систем обліку інформації, енергії, контролю правильності функціонування окремих вузлів гідро-, електро-станцій, повітряних електростанцій та ін.